Kütahya’Da Kent Lokantası Ve Kent Kahvesi Hizmete Açıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Kent Lokantası Ve Kent Kahvesi Hizmete Açıldı
A
a

Kütahya'da Kent Lokantası Ve Kahvesi Hizmete Açıldı

Sütiş Eskişehir
Kütahya’da, Kent Lokantası ve Kent Kahvesi hizmete başladı. Kütahya’da açılışı 3 ay önce yapılan ve Kütahyalıların uğrak noktası olan Çamlıbahçe Parkı’nda, Kent Lokantası ve Kent Kahvesi hizmete başladı. Açılış programına Kütahya Belediye Başkanı Eyüp Kahveci ve il protokolünden bazı isimlerin yanı sıra Kütahyalı vatandaşlar katıldı. Yapılan konuşmaların ardından dua edildi ve kurdele kesimi ile Kent Kahvesi ve Kent Lokantası hizmete açıldı.
Açılışın Kütahya’ya ve Kütahya halkına hayırlı olmasını dileyen Kütahya Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, “Kent Kahvesi ve Kent Lokantası’nı ekonomik şartların zorlayıcı olabildiği bu dönemde hemşehrilerimizin sosyalleşme ve dinlenme ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilecekleri şekilde hayata geçirdik. Kent Kahvemizin samimi ortamında hemşehrilerimiz kahvesini, çayını içerken, hoş sohbetler edebilecek” dedi.
Kent Lokantası’nda, dört kap yemek, bir yuvarlak ekmek ve bir tane su 65 liradan, Kent Kahvesi’nde ise çay 3 lira, kahve 12 liradan halka sunulacak.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi