Kütahya’Da Geleneksel Gözleme Etkinliği

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Geleneksel Gözleme Etkinliği
A
a

Kütahya’Da Geleneksel Gözleme Etkinliği

Sütiş Eskişehir
Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü ile Kütahya Şizofreni, Tüm Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ortaklaşa 8. Geleneksel Gözleme Etkinliği düzenlendi.
Etkinlik, Kütahya Vali Yardımcıları Mustafa Güney, Aydın Börü ve Hasan Erkal, Hukuk Müşaviri Mustafa Demir’in katılımıyla AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Ercan Turhan, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan, Sağlık Müdürlüğü ile Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticileri, kurum amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları, personel ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi. Protokol ile bir araya gelen danışanlar Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde gönüllerince eğlendi.
Etkinlikte, misafirlere gözleme ikramında bulunuldu ve birlikte dualar edildi. Danışanlar tarafından şarkılar söylenmesi, şiirler okunması ile eğlenceli anlar yaşandı ve birlik, beraberlik duyguları pekiştirildi.
İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan, danışanları topluma kazandırmak, onlara destek vermek, yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına düzenlenen etkinlikte, onlara moral olan, emeği geçen tüm personele ve katılım sağlayanlara teşekkürlerini iletti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi