Kütahya’Da Eğitime Dair Genel Değerlendirme Ve Bilgilendirme Toplantısı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Eğitime Dair Genel Değerlendirme Ve Bilgilendirme Toplantısı
A
a

Kütahya’Da Eğitime Dair Genel Değerlendirme Ve Bilgilendirme Toplantısı

Sütiş Eskişehir
Kütahya’da il geneli anaokulu, ilkokul ve ortaokul müdürlerinin katılımıyla eğitime dair genel değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit başkanlığında müdür yardımcıları, şube müdürleri ve il geneli anaokulu, ilkokul ve ortaokul müdürleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Konferans Salonunda toplantı gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit toplantıda, 6 Kasım 2023 tarihinde Ankara’da Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in başkanlığında, Bakan Yardımcıları, Genel Müdürler ve Daire Başkanlarıyla gerçekleştirilen "2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nda ele alınan önemli notların yanında Kütahya’nın eğitime yönelik genel durumları ele aldı.
Müdür Başyiğit toplantıda yaptığı konuşmada, "2023-2024 Eğitim Öğretim yılı ilimiz geneli anaokulu, ilkokul ve ortaokul müdürleriyle yapılan toplantıda eğitime dair attığımız tüm adımların, çocuklarımıza, öğretmenlerimize ve eğitime gönül veren tüm vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi