Kütahya’Da “Yükseköğretimde Kalite” Konulu Konferans

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da “Yükseköğretimde Kalite” Konulu Konferans
A
a

Dpü’De “Yükseköğretimde Kalite” Başlıklı Konferans

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ), Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’ın konuşmacı olarak katıldığı “Yükseköğretimde Kalite” konulu konferansa ev sahipliği yaptı.
Güzel Sanatlar Fakültesi Ahmet Yakupoğlu Amfisinde düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak, rektör yardımcıları Prof. Dr. Özer Aydın, Prof. Dr. Mustafa Arif Özgür ve Prof. Dr. Ayhan Kahraman ile dekanlar ve müdürler katıldı.
Prof. Dr. Ümit Kocabıçak, YÖKAK’ın amaçları ve faaliyetleri konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Hilmi Yurdakul’un üniversitedeki kalite çalışmaları hakkında bilgi verdiği sunumun ardından Prof. Dr. Kocabıçak, kalite çalışmaları hakkında genel bir değerlendirme konuşması yaptı ve katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.
Etkinliğin sonunda Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, günün anısına hediye takdiminde bulunduğu Prof. Dr. Ümit Kocabıçak’a etkinliğe katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi