Kütahya’Da "Dijitalleşme Ve Ekonomisinin Geliştirilmesi Projesi"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da "Dijitalleşme Ve Ekonomisinin Geliştirilmesi Projesi"
A
a

Kütahya'da "Dijitalleşme Ve Yaratıcılık Ekonomisinin Geliştirilmesi Projesi" Toplantısı Yapıldı

Sütiş Eskişehir
Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi 1. Aylık İlerleme Toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla Kütahya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
Kütahya Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğü öncülüğünde çini ve seramik sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi (RAYSOP) çerçevesinde çalışmalar devam ediyor. Bu istikamette düzenlenen Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi 1. Aylık İlerleme Toplantısı, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla Kütahya Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Toplantıda konuşan Başkan Işık, projenin Kütahya ve Türkiye için önemine vurgu yaparak tüm paydaşlarla birlikte Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi’nin başarılı olması için çaba sarf ettiklerini belirtti.
Kütahya’da Dijitalleşme ve Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi ile çini ve seramik sektörüyle şehir ekonomisine katkı sağlamak, sektör temsilcilerine tasarım, Ar-Ge, inovasyon, dijitalleşme, dış ticaret ve pazarlama gibi konularda destek verilmesi hedefleniyor.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi