Kütahya Belediyesi Emeklilerin Yanında

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya Belediyesi Emeklilerin Yanında
A
a

Kütahya Belediyesi Emeklilerin Yanında

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediyesi tarafından emekli hemşehrileri için sunulan Emekli Destek Projesi kapsamında bugün başlayan başvurularla ilgili başvuru noktasındaki görevlilerden bilgi aldı.
Uyguladığı sosyal sorumluluk projeleriyle Türkiye’ye örnek olan Kütahya Belediyesi, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın açıkladığı Emekli Destek Projesiyle ilgili başvuruları, bugün itibariyle almaya başladı. Başvuru noktasını ziyaret ederek bilgi alan ve hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Işık, buradan olduğu gibi belediyenin web sitesi üzerinden de başvuruların kabul edildiğini hatırlatarak projenin yürütülmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.
Hane geliri kişi başına 5 bin 667 liranın altında olan emeklilerin yararlanacağı bin 500 liralık Bereket Kart ve Hilal Su ile su ve atık su ücretlerinde yüzde 50 indirim ile belediyeye ait sosyal tesislerde yüzde 25 indirimi içeren desteklerden yararlanmak isteyen emekliler, https://www.kutahya.bel.tr:90/emekli-basvuru adresinden ve Kütahya Belediyesi Hizmet Binası giriş katındaki başvuru noktasından başvuru yapabilecekler.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi