Kur’An Kurslarında Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi Başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kur’An Kurslarında Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi Başladı
A
a

Kütahya'da Diyanet İşleri Başkanlığına Bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur'an Kursları, Yeni Eğitim Öğretim Yılına Büyük Bir Heyecanla Başladı.

Sütiş Eskişehir
Kütahya’da Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursları, yeni eğitim öğretim yılına büyük bir heyecanla başladı.
Kütahya İl Müftülüğüne bağlı Nezihe Uygun 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nda düzenlenen açılış programına Kütahya Vali Yardımcısı Fikret Zaman, AK Parti Kütahya Milletvekili İsmail Çağlar Bayırcı, Kütahya İl Müftüsü Dr. İrfan Açık, İl Genel Meclisi Başkanı Muammer Özcura, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak ve öğrenci velileri katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardan bir konuşma yapan Kütahya İl Müftüsü Dr. İrfan Açık, "Kurslarımızda çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi öğretmeye çalışıyoruz. Bayrağına, vatanına, milletine, abdestini, namazına, ezanına bağlı, büyüğüne ve küçüğüne hürmetli, yarının nesillerini yetiştirmeye çalışıyoruz. Al bayrağımıza hizmet edecek nesilleri var etmeye çalışacağız. Bu milletimizin ve devletimizin desteği ile oluyor" dedi.
Müftü Açık, ’Kur’an Kursları 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın hayırlara vesile olmasını diledi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi