Kaymakam Han: “İnsan Yetiştirmek Ülkemizin En Önemli Meselelerinden Biri”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Han: “İnsan Yetiştirmek Ülkemizin En Önemli Meselelerinden Biri”
A
a

Afyonkarahisar Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, Eğitimcilere Seslenerek İnsan Yetiştirmenin Ülkenin En Önemli Meselelerinden Biri Olduğunu Kaydetti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, eğitimcilere seslenerek insan yetiştirmenin ülkenin en önemli meselelerinden biri olduğunu kaydetti.
Kaymakam Han başkanlığında sene başı müdürler toplantısı gerçekleştirildi. İlçe Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda 2023-2024 öğretim yılı Müdürler Kurulu toplantısında eğitimcilere seslenen Kaymakam Han okul müdürlerine hitap etti. Kaymakam Han, okul müdürlerinin yaptıkları işin öneminin bilincinde olarak çalışmalarını, insan yetiştirmenin ülkenin en önemli meselelerinden biri olduğunu ve bu noktada okul müdürlerinin kilit bir role sahip olduklarını belirtti. Başarılı bir eğitim öğretim yılı temennisinde bulunan Kaymakam Han, “Yeni eğitim öğretim yılının okullarımız, ilimiz ve ülkemiz için başarılarla ve güzelliklerle dolu geçmesi dileğiyle tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize güzel bir öğretim yılı diliyoruz” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi