Hisarcık Myo‘Da Temel Yangın Güvenliği Semineri

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hisarcık Myo‘Da Temel Yangın Güvenliği Semineri
A
a

Hisarcık Myo‘Da Temel Yangın Güvenliği Semineri

Sütiş Eskişehir
Meslek Yüksekokulunda DPÜ Kütahya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programında görevli Öğr. Gör. Bülent Buldu tarafından Temel Yangın Güvenliği Semineri gerçekleştirildi.
Seminere, Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yeter Akkaya, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ahmet Danış, Meslek Yüksekokulu Sekreteri Arif Köylü, Akademik ve İdari personel ile öğrenciler katıldı.
Meslek Yüksekokulu Mehmet Ali Tahtalı Amfisinde gerçekleştirilen teorik eğitimde, yangın söndürme tüplerinin özellikleri ve kullanılma biçimi, yangınlara müdahale konularında teorik eğitim verildi. Teorik eğitimin ardından Meslek Yüksekokulu bahçesinde yakılan kontrollü ateşe ilk müdahalenin nasıl yapılacağı yangın söndürme tüpleri ile gösterildi. Ardından Meslek Yüksekokulu Akademik ve idari personel ile öğrencilerin yangın söndürme tüplerini kullanması sağlandı. Eğitim sonrasında Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yeter Akkaya tarafından semineri gerçekleştiren Öğr. Gör. Bülent Buldu’ya Teşekkür Belgesi takdim edildi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi