Hamza Dağ: "Parti Olarak Daha Çok Çalışacağız"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hamza Dağ: "Parti Olarak Daha Çok Çalışacağız"
A
a

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kütahya Teşkilatının Düzenlediği Programına Katılarak Partililerle Bayramlaştı.

Sütiş Eskişehir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kütahya teşkilatının düzenlediği programına katılarak partililerle bayramlaştı.
Kadim Konağında gerçekleşen programa, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, AK Parti Milletvekili Adil Biçer, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Muammer Özcura, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Hamit Çelik, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Berk Sildir, AK Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Esra Özbek Balcı ve partililerin yanı sıra Kütahyalı vatandaşlar da katıldı.
Programda konuşan AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, "Bizim işimiz hayra motor, şerre fren olmaktır. Hep beraber çok çalışmamız lazım, zaman hızlı geçiyor, bir bakmışsınız 2028 seçimleri gelmiş, bir bakmışsınız 2029 seçimleri gelmiş. O yüzden işimizi yapmaya devam edeceğiz" dedi.
Zor bir dönemden geçtiklerini ve ekonomik yönden çok önemli adımlar atacaklarını söyleyen Hamza Dağ, "Attığımız adımlar artık ayakları yere basan adımlar. Canla başla çalışmak zorundayız. Birlik ve beraberlik içinde önümüzdeki yıllara birlikte ulaşacağız" diye konuştu.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi