Geleceğin Kemankeşleri Kütahya’Da Buluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Geleceğin Kemankeşleri Kütahya’Da Buluştu
A
a

Okmeydanı Geleneksel Türk Okçuluk Tesisleri'nde 3 Gün Süren Şampiyonaya 29 İlden 543 Sporcu Katıldı.

Sütiş Eskişehir
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Hezar Dinari Açık Hava Puta Türkiye Şampiyonası, Kütahya’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Okmeydanı Geleneksel Türk Okçuluk Tesisleri’nde 3 gün süren şampiyonaya 29 ilden 543 sporcu katıldı. Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Turhan Yavuz, Kütahya’nın Türkiye’de okçuluğun merkezlerinden birisi olduğunu dile getirerek, geleceğin kemenkeşlerini yetiştirmekte kararlı olduklarını ifade etti. Kütahya Belediye Başkanı Eyüp Kahveci de gençlerin azim ve kararlılığını tebrik ederek, başarılarının kültürel değerler açısından çok önemli olduğunu belirtti.
Şampiyonaya dereceye giren sporcuların kupa, madalya ve ödülleri Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürü Turhan Yavuz, Belediye Başkanı Eyüp Kahveci ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Erduğan, Başkan Eyüp Kahveci’ye organizasyona katkıları sebebiyle hediye takdim etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi