Gedizliler Milli Eğitim Bakanı Tekin’Den Destek İstedi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gedizliler Milli Eğitim Bakanı Tekin’Den Destek İstedi
A
a

Gedizliler Milli Eğitim Bakanı Tekin’Den Destek İstedi

Sütiş Eskişehir
Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i ziyaret ederek taleplerini iletti.
Bakanlık ziyaretine, MHP Gediz İlçe Başkanı Fatih Aydın ve Eskigediz Belediye Başkanı Mustafa Arslan eşlik etti.
Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, bakanlık ziyareti sırasında Gediz Evliya Çelebi Anadolu Lisesi’nin önemine vurgu yaparak, okulun kapatılmaması için gerekli adımların atılmasını talep etti. Ayrıca, Gediz’deki diğer eğitim kurumlarının eksikliklerinin giderilmesi için de destek istedi.
Eğitimin önemine vurgu yapan Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, Gediz’deki eğitim kurumlarının daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için çaba gösterdiklerini ve bu yöndeki çalışmaların devam edeceğini belirtti. Başkan Akel; “Milli Eğitim Bakanımız Yusuf Tekin’i ziyaret ederek, Gediz Evliya Çelebi Anadolu Lisesi’nin kapatılmaması ve diğer eğitim kurumlarındaki eksikliklerin giderilmesi için taleplerimizi ilettik. Misafirperverliği için Milli Eğitim Bakanımız Yusuf Tekin ve Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş’a teşekkür ediyorum” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi