Gedizli Motor Ustası: “Araçlarınızın Kışlık Ve Sıvı Bakımlarını Mutlaka Yaptırın”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gedizli Motor Ustası: “Araçlarınızın Kışlık Ve Sıvı Bakımlarını Mutlaka Yaptırın”
A
a

Gedizli Motor Ustası, “Araçlarınızın Kışlık Ve Sıvı Bakımlarını Mutlaka Yaptırın”

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Gediz ilçesinde oto tamirciliği yapan Bayram Akyün, kış gelmeden araçların kışlık bakımının yaptırılması gerektiğini söyleyerek özellikle araçlara antifriz konulması konusunda uyarılarda bulundu.
Kış aylarının yaklaşması ile birlikte Gediz Oto Sanayide kış hazırlıkları son sürat devam ediyor. Araç bakımı yaptıran vatandaşlar sanayide yoğunluk oluştururken, oto tamircileri kış bakımlarını ve araçların sıvı bakımlarının ihmal etmeyin uyarısında bulunuyorlar.
Bakımların yaptırılmaması halinde araçların yüksek miktarda masraf çıkarabileceğine dikkat çekiyorlar.
Gediz Oto Sanayide motor tamirciliği yapan Bayram Akyün, “Kış geldiğinde özellikle Aralık ayında antifriz bakımlarını ve sıvı bakımlarının yapılması gerektiğini öneriyoruz. Gelen müşterilerimize antifrizin önemini anlatıyoruz. Antifriz olmayan araçlarda kışın donma meydana gelir ve korozyon oluşuyor. Daha büyük masraflar meydana gelebiliyor. Araçlarımızda daha büyük hasar oluşmaması için bakımlarının zamanında yapılmasını müşterilerimize tavsiye ediyoruz” dedi.
Müşterilerimize her şeyden öncesi daha az maliyetle bakımlarının sabit zamanlarda belirli kilometrelerde yapılmasını tavsiye ettiklerini belirten Akyün, “Aralık ayının yaklaşmasıyla kışın işlerimiz özellikle antifriz korumayla devam ediyor. Antifrizin yanı sıra bütün sıvı bakımları, yağ bakımları, fren, hidrolik bakımlarının hepsinin yapılmasını öneriyoruz. Aracınızın rutin bakımı geldiğinde bütün bakımlarının yapılıp güvenli ve huzurlu şekilde yola çıkmanızı öneriyoruz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi