Gedizli Kick Boks Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyorlar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gedizli Kick Boks Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyorlar
A
a

Gedizli Kick Boks Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyorlar

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Gediz ilçesinden Türkiye Şampiyonasına katılacak olan 4 kick boks sporcusu antrenörleri eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.
Kütahya’da yapılan seçmeler sonrası 5-9 Temmuz tarihleri arasında Konya’da yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasına Kütahya kafilesi ile Gediz’den de 4 sporcu katılıyor. Haftada 4 gün antrenmanlarına Antrenörler Selim Ocak ve Duygu Doğrayan Ocak eşliğinde devam eden sporcular şampiyonluk hedefi ile spor sahalarında çift antrenman ile çalışıyor.
Konuyla ilgili konuşan Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin "Velilerimizin desteği ile sporcularımızı Konya’ya götüreceğiz. İmkânlar ölçüsünde sporcu ile katılım sağladığımız turnuvaya ancak 4 sporcu ile gidebiliyoruz. Elimizden gelen her desteği antrenörlerimize ve sporcularımıza vermeye çalışıyoruz. Sporcular çift antrenman çalışıyor. Gediz Kaymakamımız Sayın Hakan Alkan sürekli takipte. Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak Halk Eğitim Merkezimizle güzel başarılara imza attık. Devam da edeceğiz. Sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi