Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Yeni Eğitim Materyali

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Yeni Eğitim Materyali
A
a

Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Yeni Eğitim Materyali

Sütiş Eskişehir
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Eczane Hizmetleri Programı için laboratuvar malzemeleri desteği verildi.
Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna CPR (İleri Yaşam Desteği) Maketi Aile Seti, Çocuk CPR Maketi, Endotrakeal Entübasyon Maketi, Simülatif Doğum Maketi), Pnömotoraks İğne Dekompresyon Uygulaması Maketi, İntramuskuler Girişim Uygulaması Maketi , İntravenöz Girişim Uygulaması Maketi, İntraosseoz Girişim Uygulaması Maketi / Şarjlı Sürücüsü ile Birlikte, Nasogastrik Katater Uygulama Maketi, Üriner Katater Uygulama Maketi, Larengeskop Seti, Portatif Aspiratör, Vakum Sedye, Omurga Tahtası, Örümcek Kemer ve Baş Tespit Yastık Seti, Örümcek Kemer ve Baş Tespit Yastık Seti, Tansiyon Aleti, Puls Oksimetre, Oksijen Tüpü(2 lt) ve Manometresi, Enjektör, İV Katater, Batikon, Alkol, İğne Atık Kutuları malzemeleri 2023-2024 eğitim yılında kullanılması için gönderildi.
Malzeme alımı ile ilgili olarak Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Yusuf Güner: " Hali hazırda iyi standartlara sahip olan okulumuzun eğitim kalitesi bu materyaller ile birlikte daha da artacak ve öğrencilerimizin becerilerine önemli katkılar sunacaktır. Bu materyallerin okulumuza kazandırılmasında emeği geçen başta sayın rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Tekin’e, Rektör yardımcılarımıza, Dr. Öğr. Üyesi Sinan Darcan’a, şube müdürleri ve idari personele ve öğretim elemanlarımıza teşekkür ederim. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğrencisi olmak, Gediz Sağlık Hizmetleri MYO’da eğitim almak bir ayrıcalıktır diyor, öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi