Gediz Ilıca’Da Alt Yapı Çalışmaları

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gediz Ilıca’Da Alt Yapı Çalışmaları
A
a

Ilıca Tatil Köyünde Çalışmalar Kurban Bayramına Yetiştirilmek Yoğun Çaba Harcanıyor

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Gediz ilçesinde, bölgenin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Ilıca Termal Tatil Köyünde yapım çalışmaları devam ediyor.
Göreve geldiği günden bu yana Ilıca bölgesine ayrı bir önem gösteren Belediye Başkanı Necdet Akel, her fırsatta Ilıca Termal Turizm Tatil Köyüne giderek çalışmalar hakkında bilgi alıyor.
Devam eden Peyzaj çalışmaları, özel banyolar, yapılan apartların çevre düzenlemesi, yeni köprü ile apartların arasında yapılan köprü bağlantı çalışmaları Kurban Bayramına yetiştirilmesi için yoğun çaba sarf ediliyor.
Bu çerçevede bölgenin önemli turizm ve termal turizm merkezlerinden biri olan Ilıca Termal Tatil Köyü’nde yapılan çalışmaları yakından takip eden Başkan Akel, beraberindeki heyetle birlikte bölgedeki çalışmaları yerinde gözlemledi.
Ilıca Termal Tatil Köyü’nün sadece Gediz’e değil, bölgeye de önemli bir turizm ve ekonomik canlılık getireceğini belirten Başkan Akel; “Ilıca Termal Tatil Köyü’ndeki eksikliklerin tamamlanmasıyla birlikte bölgenin termal turizmde önemli bir merkez haline gelmesini hedefliyoruz. Böylelikle bölgeye olan ziyaretçi akınının artması ve ekonomik anlamda ilçemize olumlu katkılar sağlaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi