Gediz’De Kaymakam Hakan Alkan Ve Başkan Akel Stk Temsilcileri İle Buluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gediz’De Kaymakam Hakan Alkan Ve Başkan Akel Stk Temsilcileri İle Buluştu
A
a

Gediz’De Kaymakam Hakan Alkan Ve Başkan Akel Stk Temsilcileri İle Buluştu

Sütiş Eskişehir
Gediz Kaymakamı Hakan Alkan ve Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, Sivil Toplum Kuruluşları (STK’lar) ile istişare toplantısı düzenledi.
Ilıca Termal Tatil Köyü’nde gerçekleştirilen istişare toplantısında ilçenin geleceği ve vatandaşların ihtiyaçları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.
Düzenlenen toplantıya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı İbrahim Başol, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Ergöçmen, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Akça, Madeni Eşya ve Tamirciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Osman Sunar, Kahveci Lokantacı Berber ve Bakkal Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ümit Kaynar, Ziraat Odası Başkanı Ali Osman Aslan, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Adnan Menderes Yiğiter, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Uğur Şahin katıldı.
Toplantı sonrasında açıklama yapan Başkan Akel, Gediz’in kalkınması ve gelişmesi için kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarımız ile iş birliği içinde olacağız. İlk toplantımızı gerçekleştirdiğimiz STK’larımızın görüş ve önerileri bizim için değerli. Gediz’in daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi