Gediz’De Cepte Anons Uygulaması Başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gediz’De Cepte Anons Uygulaması Başladı
A
a

Gediz’De Cepte Anons Uygulaması Başladı

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya’nın Gediz ilçesinde Belediye tarafından gelişen teknolojiye ayak uydurmak, vatandaşlara kolaylık sağlamak, görüntü ve gürültü kirliğini ortadan kaldırmak adına cepte anons uygulaması başladı.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Gedizlilere sunulan uygulama ile İphone ya da Android telefon fark etmeksizin “Cepte Anons” uygulaması ile anonslar her an ve her yerde ücretsiz olarak dinlenebilecek.
Konu hakkında açıklama yapan Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Cepte Anons uygulaması ile Belediyemiz tarafından belediye hoparlörlerimizden yapılan sesli anonslar artık bu uygulama ile cep telefonlarından anında ve otomatik dinlenebilecek. Yapılan ilanları duyamadığınız ya da tekrar dinlemek istediğinizde tek yapmanız gereken şey, “Cepte Anons” uygulamasından Gediz Belediyesini eklemek ve istediğiniz ilanı seçip dinle tuşuna basmak. Böylece vatandaşlarımızın duyurulardan haberdar olabilmesi adına büyük bir kolaylık sağlanmış oldu. Ayrıca uygulamanın içerisinde doğal afetlerde kullanılmak üzere düdük sesi ve S.O.S ışığı uygulaması da bulunuyor. Tüm hemşerilerimizi “Cepte Anons” uygulamasını kullanmaya davet ediyorum” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi