Gediz Belediyesi Yaşlılar İçin Vefa Sosyal Destek Programını Devreye Soktu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gediz Belediyesi Yaşlılar İçin Vefa Sosyal Destek Programını Devreye Soktu
A
a

Gediz Belediyesi Yaşlılar İçin Vefa Sosyal Destek Programını Devreye Soktu

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya’nın Gediz ilçesinde, sosyal belediyecilik alanında dikkat çeken çalışmalara imza atan Gediz Belediyesi 65 yaş ve üstü vatandaşlar için “Vefa Sosyal Destek” hizmetini devreye soktu.
Gediz Belediyesi ilçede yaşayan bakıma muhtaç, kimsesiz ve yaş almış vatandaşların hayat standartlarını yükseltmek adına hizmet soktuğu Vefa Sosyal Destek programı ile 65 yaş ve üzeri vatandaşların her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak.
7 gün 24 saat yaşlı vatandaşların hizmetinde olduklarını belirten Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, “Gece gündüz demeden kıymetli büyüklerimizin yanındayız. Onlara bir telefon kadar yakınız. Belediye olarak nerede yardıma muhtaç bir vatandaşımız varsa yanlarında olmaya gayret ediyoruz.Hayata geçirdiğimiz bu destek programı ile yaşlı, engelli vatandaşlarımıza yardım eli uzatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim çalışma azmimiz onların duaları ile artıyor. Yaşlılarımız ben yalnızım ben ihtiyaç sahibiyim demesinler. Bilsinler ki Gediz Belediyesi olarak bizler onların yanındayız. Daha yaşanılabilir bir Gediz için mücadelemizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi