Eskişehir'in beklediği haber Meteoroloji'den geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in beklediği haber Meteoroloji'den geldi
A
a

Eskişehir'in de içinde bulunduğu bölge genelinde hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artması beklenirken, belli noktalarda beklenen zirai don hadisesi nedeniyle meteoroloji tarafından uyarı yapıldı

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'in de içinde bulunduğu bölge genelinde hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artması beklenirken, belli noktalarda beklenen zirai don hadisesi nedeniyle meteoroloji tarafından uyarı yapıldı.
Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava tahmin raporuna göre, bölge genelinin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde Eskişehir, Kütahya ve Bilecik illeri geneli ile Bursa ilinin güney ve doğu kesimlerinde zirai don hadisesi beklenirken, hava sıcaklığının 1 ila 3 derece artarak mevsim normalleri altında seyretmeyi sürdürmeyeceği öngörülüyor. Rüzgarın ise kuzey ve batılı yönlerden hafif ve orta kuvvete eseceği değerlendiriliyor.

Zirai don uyarısı
Öte yandan meteoroloji tarafından, pazartesi sabah saatlerinde Eskişehir, Kütahya ve Bilecik illeri geneli ile Bursa ilinin güney ve doğu kesimlerinde zirai don hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta çiftçiler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli olması uyarı yapıldı.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi