Eskişehir'de sıcak hava tehlikesi: Dikkatli olun, 44 derece olacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de sıcak hava tehlikesi: Dikkatli olun, 44 derece olacak!
A
a

Eskişehir'de hava sıcaklıkları önümüzdeki 3 gün boyunca mevsim normallerinin 8 ila 11 derece üstünde seyredecek. Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıya göre, özellikle 11.00 ile 16.00 saatleri arasında kronik rahatsızlığı bulunanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların gerekmedikçe dışarı çıkmamaları gerekiyor. İşte Eskişehir'de hava durumu...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 8 ila 11 derece üstünde seyretmesi beklenirken, Sarıcakaya ilçesinde 44 dereceye kadar ulaşması bekleniyor.

ESKİŞEHİRLİLER DİKKAT: HAVA SICAKLIĞI DAHA DA YÜKSELECEK

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava tahmin raporuna göre, Eskişehir’de hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 8 ila 11 derece üstünde seyredecek. Önümüzdeki 3 gün boyunca hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyredecek olmasından dolayı, Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü uyarıda bulundu. Uyarıda, kronik rahatsızlığı bulunanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların 11.00 ile 16.00 saatleri arasında gerekmedikçe dışarda bulunmamaları gerektiği belirtildi.

Eskişehir’de yarın en yüksek hava sıcaklığının 44 derece ile Sarıcakaya’da, en düşük hava sıcaklığının ise 31 derece ile Mihalıççık’ta olması bekleniyor.

 
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi