Eskişehir'de Memleket Partisi’nden CHP'ye toplu geçiş

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de Memleket Partisi’nden CHP'ye toplu geçiş
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanlığı’nda Memleket Partisinden istifa eden eski il Başkanı Baki Dündar, memleket partisinden istifa eden eski il ve ilçe yöneticileri ile eski memleket Partisi üyeleri bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ne toplu geçiş yaptı.

Sütiş Eskişehir
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanlığı’nda Memleket Partisinden istifa eden eski il Başkanı Baki Dündar, memleket partisinden istifa eden eski il ve ilçe yöneticileri ile eski memleket Partisi üyeleri bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ne toplu geçiş yaptı.  CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel yaptığı konuşmada CHP ailesinin büyütmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “ilk turda yüzde 60 oy oranı ile, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olacak. Hedefimiz TBMM’de de Eskişehir’de de 1. parti olmak” dedi.

Geçtiğimiz ay içinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen ve genel merkezde üyeliği gerçekleşen 26. Dönem CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer “ Gün birlik ve beraberlik günü.  Cenke gitmiyoruz. 14 Mayıs Demokrasi şöleni olacak. Öfke, nefret dili, iftiracı üslup kaybedecek. Sakin güç kazanacak. Uzlaşacağız. Birlikte kazanacağız” dedi. Katılımcıların üyelik işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından, CHP rozetleri il başkanı Recep Taşel tarafından takıldı.

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat