Emet Borspor’Dan Eğitime Destek

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Emet Borspor’Dan Eğitime Destek
A
a

Emet Borspor’Dan Eğitime Destek

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Kütahya’nın Emet ilçesinde “Gelecek Benim” projesi çerçevesinde öğrencilerin başarılarını artırmak ve teşvik etmek adına Emet Bor İşletme Müdürlüğünce ilçe geneli deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilere yemek verildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün lise öğrencilerine yönelik üniversite hazırlık çalışmalarına destek amacıyla yürüttüğü "Gelecek Benim" projesi çerçevesinde üçüncü ilçe geneli deneme sınavı sonuçlarına göre en çok net artısı sağlayan 11 öğrenci Eti Maden İşletme Müdürlüğü tarafından verilen yemekte bir araya geldi. Emet Bor İşletmesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen etkinliğe Emet Kaymakamı Furkan Seyman, Emet Bor İşletme Müdürü Ersan Ayten ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Şen de katıldı.
Öğrencilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Furkan Seyman, proje ile öğrencilerin başarı grafiği gibi durumlar tespit edilerek, doğru yönlendirmeler yapmak, sınav stresini en aza indirmek gibi çok amaçlı bir çalışma yürütüldüğünü belirtti. Ayrıca yemek organizasyonu için Emet Eti Maden İşletme Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi