Emet Belediye Zabıtasından Kaldırım İşgaline Yönelik Denetim

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Emet Belediye Zabıtasından Kaldırım İşgaline Yönelik Denetim
A
a

Emet Belediye Zabıtasından Kaldırım İşgaline Yönelik Denetim

Sütiş Eskişehir
Emet Belediyesi Zabıta Amirliği ekiplerince ilçe genelinde kaldırım işgallerine yönelik denetimler gerçekleştirildiği bildirildi.
Belediye Zabıta Amirliği, kaldırımların işyerleri tarafından işgal edilmesini önlemek amacıyla ilçe genelinde yoğun denetimler yaptı. Yayaların kullanım alanı olan cadde ve sokaklardaki kaldırımların, ticari malzeme ve gıda ürünleriyle işgal edilmesini önlemek için birçok noktada incelemelerde bulunuldu. Denetimler sırasında, kanun ve mevzuata aykırı olarak kaldırım ve yol kenarlarına malzeme yerleştiren işyerlerine gerekli uyarılar yapıldı. Kaldırım ve yol işgalinin önüne geçmek adına denetimler ve çalışmalar devam edeceği belirtildi.
Yapılan denetimlerle ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Koca, “ Öncelikli olarak yayalarımızın güvenliğini sağlamak ve yaşanabilecek olumsuzluklara engel olmak amacıyla Zabıta Amirliği ekiplerimizle denetimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın geçişini engelleyen hiçbir malzemenin kaldırım ve yol kenarlarında bulunmasına izin vermeyeceğiz. Ekiplerimizle birlikte kaldırım işgaline yönelik denetimlerimize devam edeceğiz” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi