Dpü Domaniç Hayme Ana Myo’Da Devir Teslim Töreni

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Dpü Domaniç Hayme Ana Myo’Da Devir Teslim Töreni
A
a

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne Atanan Doç. Dr. Cantürk Caner, (Sağda) Görevi Dr. Öğr. Üyesi Sezayi Özten’Den Devraldı.

Sütiş Eskişehir
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Cantürk Caner, görevi Dr. Öğr. Üyesi Sezayi Özten’den devraldı.
Müdürlük makamında düzenlenen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Arif Özgür ve Prof. Dr. Ayhan Kahraman müdürlük görevini devreden Dr. Öğr. Üyesi Sezayi Özten, müdürlük görevini devralan Doç. Dr. Cantürk Caner ve meslek yüksekokulu personeli katıldı. Törende bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, ’’Domaniç gibi Kütahyamız ve tarihimiz için çok önemli olan topraklarda Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulumuz önemli bir göreve sahip. Bu toprakların önemini öğrencilerimize aşılayacağız. Bizim hedefimiz kurumlarımızı kişilere bağlı olmadan saat gibi işletmek. Burada bir aile ortamında çalışacağız ancak kurumsallıktan ödün vermeyeceğiz’’ dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi