Ahmet Ataç 15 02 2024

Deprem Bölgesine Kütahya’Dan Ağır İş Makineleri, Kamyonlar Ve Yükleyiciler Gönderildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Deprem Bölgesine Kütahya’Dan Ağır İş Makineleri, Kamyonlar Ve Yükleyiciler Gönderildi
A
a

Kütahya Valisi Çelik, Deprem Bölgesinde Görevlendirildi Deprem Bölgesine Kütahya’Dan Ağır İş Makineleri, Kamyonlar Ve Yükleyiciler Gönderildi

Sütiş Eskişehir
Kütahya Valisi Ali Çelik, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından koordinasyonu sağlamak üzere Malatya’nın Doğanşehir ilçesine görevlendirildi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, “Valimiz Ali Çelik, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından koordinasyonu sağlamak üzere Malatya’nın Doğanşehir ilçesine görevlendirildi. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Dualarımız sizlerle Valim. Bu arada valimizin talimatlarıyla, ağır iş makineleri, kamyonlar, yükleyiciler Genel Sekterimiz Murat Koyak ve bir grup tecrübeli işçi arkadaşımızı Malatya’nın Doğanşehir ilçesine gitmek üzere yola çıkardık. İnşallah kazasız belasız ulaşırlar. Devletimiz büyük bugünleri de atlatacağız Aziz milletimize ve deprem bölgesindeki kardeşlerimize geçmiş olsun diyoruz. Allah olacaklardan korusun” dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi