Başkan Hüseyin Doğan: "2024 Emet’İn Yılı Olacak"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Hüseyin Doğan: "2024 Emet’İn Yılı Olacak"
A
a

Emet Belediye Başkanı Doğan: ” 2024 Emet’İn Yılı Olacak”

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Emet Belediyesince 2019-2023 yılları arasında gerçekleştirilen çalışmaları ve projelerini tanıtmak amacıyla hazırlanan broşür ve 2024 yılı takvimini esnaflara dağıtan Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, 2024 yılının Emet’te birçok şeyin tamamlanarak hizmete geçtiği bir yıl olacağını ifade etti.
Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Doğan, 5 yıllık görevleri döneminde hayata geçirilen projeler, sona gelinen alt yapı çalışmaları ile üst yapı ve ışıklandırma çalışmaları, orta ölçekli sanayi yatırımları konularında vatandaşları bilgilendirilip özel basılan takvimleri dağıtıyor.
Doğan, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi salgınına rağmen hükümet ve belediye yatırımlarının hız kesmeden devam ettiğin vurgulayarak,” Halka hizmet, hakka hizmet anlayışı ile görevimizi her türlü olumsuz şartlara rağmen sürdürdük. Seçim beyannamemizde yer alan birçok projemizi hayata geçirmiş olmanın ve en önemlisi de kimsenin girmeye cesaret edemediği alt yapıya girerek tamamlamanın huzurunu yaşıyoruz. AK Partimizin insan odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde hem sosyal belediyecilik, hem de üretime, gelişime önderlik eden projelere imza attık. Yeni yıl için bastırdığımız takvimlerimizi esnaf ve vatandaşlarımıza dağıtarak, yüzü yüze istişarelerde bulunuyoruz. Rabbim, deprem, salgın hastalık, savaş ve benzeri tüm afetlerden ülkemizi ve halkımızı korusun. 2024 yılı Emet’te birçok şeyin tamamlanarak hizmete geçtiği bir yıl olacak “dedi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi