Akü Tömer Öğrencileri Mezuniyet Heyecanı Yaşadı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Akü Tömer Öğrencileri Mezuniyet Heyecanı Yaşadı
A
a

Afyon Kocatepe Üniversitesi (Akü) Türkçe Öğretimi Uygulama Araştırma Merkezi (Tömer) 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi.

Sütiş Eskişehir
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Türkçe Öğretimi Uygulama Araştırma Merkezi (TÖMER) 2023-2024 akademik yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
TÖMER’de eğitim gören uluslararası misafir öğrenciler için İbrahim Küçükkurt Konferans Salonunda düzenlenen törene; AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, AKÜ TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Alper Günaydın, TÖMER Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Burak Olur, Öğr. Gör. Murat Çıkla ile birlikte uluslararası misafir öğrenciler katıldı.
Törenin açış konuşmasını yapan TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Alper Günaydın, programın birkaç günde özel gayretler ile hazırlandığını söyledi. Günaydın, “Görevi yeni devir aldım ama ekibimiz sağlam. Kurulu bir düzen var. Her şey yerli yerinde. Rektörlüğümüz ve yöneticilerimiz her zaman yanımızda; bunun için teşekkür ederim. En ufak sorunumuzu bile anında çözüyorlar. Öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Eğlenmesini biliyorlar. Bir yılın stresini atacağız. Eğlenceli bir program hazırladık. Konuşmalar, şiirler ve şarkılar ve oyun havaları olacak” diye konuştu
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi