Agc Basın Mensuplarına Konut Ve İkramiye İçin Harekete Geçti

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Agc Basın Mensuplarına Konut Ve İkramiye İçin Harekete Geçti
A
a

Agc Yönetimi, Üyelerinin Katılımıyla İlk Toplantısını Önder Artuk Başkanlığında Gerçekleştirdi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti (AGC) yönetimi kentteki basın mensuplarının konut sahibi olması ve her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda çalışanlara birer maaş ikramiye verilmesi için harekete geçti.
AGC yönetimi, üyelerinin katılımıyla ilk toplantısını Önder Artuk başkanlığında gerçekleştirdi. AGC üyesi gazetecilerin katıldığı toplantıda söz alan Başkan Artuk, basın mensupları tarafından son günlerde sıkça gündeme getirilen konut projesi ile ilgili girişimlerde bulunduklarını ve yönetim kurulu üyesi gazeteci Mehmet Emin Güzbey’in konuyla alakalı Ankara genelinde bir dizi önemli temaslarının olduğunu vurguladı. Artuk, girişimlerin önümüzdeki günlerde vücut bulacağını ve basın mensupları için en kısa sürede konut müjdesi vermek için sabırsızlandıklarını ifade etti.

Çalışanlara bayram ikramiyesi teklifi
Gerçekleştirilen toplantıda ayrıca basın sektörünün saygınlığının arttırılması ve çalışanların bilinç düzeylerinin geliştirilmesi noktasında eğitim çalışmalarının planlanması ile etik kurul oluşturulması noktasında gerekli girişimlerde de bulunulması kararlaştırıldı.
Toplantıda söz alan Güzbey ise yönetim kurulu üyelerine gazete ve televizyonlar ile diğer basın kuruluşlarının her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda çalışanlara birer maaş ikramiye verilmesi teklifini iletti. Artuk, yönetim kurulunda teklifin değerlendirileceğini kaydetti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi