8. Bölge Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Afyonkarahisar’Da Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 8. Bölge Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Afyonkarahisar’Da Yapıldı
A
a

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilen 8. Bölge Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısına Katıldı.

Sütiş Eskişehir
Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar ev sahipliğinde gerçekleştirilen 8. Bölge Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısına katıldı.
Düzensiz göçle daha etkin ve verimli bir mücadele yürütebilmek ve kurumlar arası koordinasyonun arttırılması amacıyla düzenlenen toplantı; Afyonkarahisar, Konya, Antalya, Burdur, Isparta ve Karaman illerinden oluşan 8. bölge illerinin valileri, vali yardımcıları, il emniyet müdürleri, il jandarma komutanları, sahil güvenlik komutanları ve İl Göç İdaresi müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.
Bölge illerinde yürütülen faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıda; düzensiz göçle daha etkin ve verimli bir mücadele yürütebilmek amacıyla ülke genelinde alınan tedbirler, 8. Bölge illerine ilişkin istatistiki veriler ve kontrol noktalarının etkinliği, alınan önlemler ile yapılan çalışmalar istişare edildi.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ile toplantı sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi