43 Yabancı Öğrenciden Başkan Akçadurak’I Ziyaret

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 43 Yabancı Öğrenciden Başkan Akçadurak’I Ziyaret
A
a

43 Yabancı Öğrenciden Başkan Akçadurak’I Ziyaret

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Gediz ilçesinde yabancı öğrenciler Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ı makamında ziyaret ettiler.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Öğretim Merkezi’nde (TÖMER) eğitim gören 43 farklı ülkeden 43 öğrenci oryantasyon programı çerçevesinde Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ı ziyaret etti.
Başkanlık makamında düzenlenen ziyarette; Gediz Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kavasoğlu, DPÜ Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Muhammet Yunus Şişman, Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Bünyamin Han, Gediz MYO. Müdür Yardımcıları Dr. Öğretim Görevlisi Müzeyyen Aygün, Öğretim Görevlisi Melahat Aydıner, Öğretim Görevlisi Aynur Eğret, Öğretim Görevlisi Varış Zengin, Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili ve 43 farklı ülkeden 43 yabancı öğrenci katıldı.
Ziyarette öğrencilerle tek tek tanışan Başkan Akçadurak; “Sizleri ilçemizde görmekten dolayı çok mutluyuz. Bu tür düzenlenen programlar, bölgemizin tanıtılması adına önemli bir ziyaret. Nazik ziyaretleriniz için teşekkür ediyor, öğrenim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.
Öğrenciler Gediz’i çok beğendiklerini dile getirerek, misafirperverlikleri, ilgi ve güzel sohbetleri için Başkan Akçadurak’a teşekkür ederek Asrın felaketi olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremler için “Geçmiş Olsun Türkiye” mesajlarını ilettiler.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi