alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de Ramazan geldi, tadilat başladı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de Ramazan geldi, tadilat başladı!
A
a

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Eskişehir'de gün içerisinde yaşanan sakinliği fırsat bilen birçok işletme sahibi, tadilata başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte gün içerisinde yaşanan sakinliği fırsat bilen birçok işletme sahibi, tadilata başladı.
Ramazan ayının başlamasıyla birlikte özellikle insan kalabalığı ile bilinen yerlerde sakinlik başladı. Orucun etkisiyle vatandaş daha az dışarı çıkmaya başlayınca esnaf kesiminin işlerinde bir sakinlik oluştu. Bu sakinliği fırsat bilen işletme sahipleri, dükkanlarında tadilata başladı. Eskişehir’in hemen her caddesinde birden fazla dükkanda yapılan tadilat dikkatleri çekti.

“Bu süreci değerlendirmek istedik”

Eskişehir’de kuaför işletmeciliği yapan Adem Bayram, ramazan ayında oluşan sakinliği değerlendirmek istediklerini belirtti. Ramazan Bayramı öncesinde tadilatı bitirip müşteri ağırlamayı planladıklarını söyleyen Bayram, şu ifadeleri kullandı; “Ramazan ayının başlarında bizim işlerimiz yavaşlar. Bayrama bir hafta kalasıya kadar sakin devam eder. Biz de bu süreci değerlendirmek istedik. Dükkanımıza tadilat yapıyoruz. Hem bayram öncesi yoğunluğa hem de yaz sezonuna hazırlık yapıyoruz.”

 
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir