alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Suer, Malatya’Da Afetzedelerle Buluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Suer, Malatya’Da Afetzedelerle Buluştu
A
a

Deprem Bölgelerinde Vatandaşlar İle Bir Araya Gelen Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer Bu Kez De Malatya’Da Afetzedeler İle Buluştu

Sütiş Eskişehir
Deprem bölgelerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer bu kez de Malatya’da afetzedeler ile buluştu.
Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, deprem sonrası afetzedeleri ziyaret etmeye devam ediyor. Malatya’da afetzedelerle bir araya gelen Başkan Suer, “Malatya’da maalesef depremden çok büyük bir yıkım almış. Çok güzel bir şehir Malatya, insanları çok sıcakkanlı ve misafirperver biz ilk ziyaretimizi yaptığımızda ilk sordukları şey açmısınız kalacak bir yeriniz var mı oldu. Malatya çok çabuk toparlanır diye düşünüyorum. Zaten her köşe başında canla başla çalışan AFAD, Kızılay, UMKE gibi kurum ve STK’ları gördüm. Birilerinin ballandıra ballandıra anlattığı arkadaşları diğer şehirlerde olduğu gibi maalesef burada da görmedim. Helikopterlerle Malatya’nın en ücra dağ köylerine kadar yardım götüren bir devletimiz var. Allah’ın izniyle bunu da aşacağız” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat