alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

150 Çocuğun Okul İhtiyaçları Karşılandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 150 Çocuğun Okul İhtiyaçları Karşılandı
A
a

Okulların Açılmasına Kısa Bir Süre Kalan Afyonkarahisar’Da Hayırseverlerin Desteği İle Yarım Elma Derneği Aracılığı İle Maddi Durumu Kötü Olan Ailelerin 150 Çocuğunun Kırtasiye, Giyim Ve Çanta İhtiyaçları Karşılandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Okulların açılmasına kısa bir süre kalan Afyonkarahisar’da hayırseverlerin desteği ile Yarım Elma Derneği aracılığı ile maddi durumu kötü olan ailelerin 150 çocuğunun kırtasiye, giyim ve çanta ihtiyaçları karşılandı.
Okulların açılmasına sayılı günler kala ilkokul ve liseye başlayacak 150 çocuğun eğitim ihtiyaçları karşılandı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Afyonkarahisar Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Öztürk, "2022 yılı eğitim öğretim yılı başlıyor. Yarım Elma Derneği olarak geleneksel adetimizi sürdürdük. Çocukların kırtasiye, giyim, çanta ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Şuanda 150 çocuğumuz var bir alış veriş merkezindeyiz çocukların üstünü seçerek beğendiklerini alıyoruz Allah kabul etsin hayır sahiplerinden Allah razı olsun" dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat