alexa

Eskişehirspor'da şimdi de o isim kapıya dayandı!

Videoyu Aç Eskişehirspor'da şimdi de o isim kapıya dayandı!
A
a

Eskişehirspor yine puan silme cezasıyla karşı karşıya kaldı. Bu sefer de 2016 yılında Shakhtar Donetsk'ten kiralanan Vladyslav Kulach krizi patlak verdi. 

Eskişehirspor'un çilesi bitmiyor. Geçtiğimiz hafta De Federico’dan gelecek 6 puan silme cezasının önüne geçen Eskişehirspor yönetimi şimdi de Kulach krizi ile uğraşıyor. Yönetimin 3 Ocak’a kadar Ukraynalı futbolcuya ödeme yapması gerekiyor. Eğer ödeme yapılmaz ise puan silme cezası gelecek.

Matias De Federico krizini çözen Eskişehirspor yönetiminin şimdi de karşısına Vladyslav Kulach problemi çıktı. 2015-2016 sezonunun devre arasından Shakhtar Donetsk'ten 6 aylığına kiralanan ve 4 lig, 2 Türkiye kupası maçında oynayıp bu maçlarda da sadece 2 asisti bulunan hücum oyuncusu birçok maçta kadroya dahi girememişti.

​Ağustos 2018’de 100 bin dolar ödenen Ukraynalının kalan 54 bin dolarlık alacağı yapılandırılmıştı. Geçen 4 aylık zaman diliminde futbolcuya ödeme yapılmayınca Menajeri Doğan Ercan’a talimat veren Kulach, 3 Ocak’a kadar parasının ödenmesini istedi. Aksi takdirde avukatları devreye sokup 6 puan silme cezasını gönderebileceği gelen haberler arasında.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat