alexa

Elazığ tribünlerinden Eskişehirspor'a maç boyunca küfür

Videoyu Aç Elazığ tribünlerinden Eskişehirspor'a maç boyunca küfür
A
a

Eskişehir deplasmanda Elazığspor ile karşı karşıya geldi. Maçtan iki tarafın güzel mücadelesi ve gollerine gölge düşüren ise 1. dakikadan son düdüğe kadar Eskişehirspor'a ağza alınmayacak küfürler eden futbol magandası Elazığspor tribünleriydi.

Eskişehirspor Spor Toto Lig'in 12. haftasında Elazığspor'a konuk oldu. Karşılaşmadan önce şehitlerimiz için yapılan saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra maçın hakemi Onur Özütoprak karşılaşmaya başlatan düdüğü çaldı ve ne olduysa bu andan sonra oldu. Elazığspor tribünleri başlama vuruşuyla Eskişehirspor'a küfürler yağdırdı. Maçın 6. dakikasından İbrahim Halil ile Eskişehirspor golü bulduğunda sesi kesilen futbol magandaları birkaç dakika sonra yine küfürlü tezahuratlara devam etti.

Elazığspor, Eskişehirspor karşısında 3. golü bulduktan sonra bu sefer "Es Es kümeye" diye bağıran Elazığsporlu magandalar puan durumunda Eskişehirspor'un altındaki takımlarından habersizce bu tazhuratı devam ettirdi. Maçın Hakemi Onur Özütoprak küfürlü tezahuratlar için uyarı yapmazken Elazığspor tribünlerinin bu iğrenç tezahuratları maç sonuna kadar devam etti.

Elazığspor teknik direktörü Orhan Kaynak da maçtan günler önce Eskişehirspor ile ilgili açıklamalar yaparak Elazığsporlu tribün magandalarına adeta yol göstermişti.

Bakalım Türkiye Futbol Federasyonu bu organize iğrençliğe karşı Elazığspor'a bir ceza verecek mi?

Elazığspor Eskişehirspor maçından fotoğraflar

Elazığspor Eskişehirspor maçının önemli dakikaları
Kaynak : www.anadolugazetesi.com
1000
icon
Elazığspor 14 Kasım 2018 08:46

Sayın gazate yetkilileri hemen hemen her maçta maçın akışı doğası içerisinde benzer olaylar sloganlar oluyor. Siz neden kin, nefret içerikli iki memleketi birbirine düşürür manşetler atıyorsunuz. Eskişehir insanının ılımlı, anlayışlı, naif kişiliğine yakışıyor mu?

0 3 Cevap Yaz
Burak 12 Kasım 2018 19:43

Ben maçtaydım, maraton tribünündeydim. Küfür olmadı, sadece "Es Es kümeye" denildi. Ne yazıkki taraftar grupları içinde çok cahil cühela, anlayışsız, rakibe karşı saygısız ve empati yeteneği olmayan insanlar var. Eskişehirspor'a sonraki maçlarında başarılr dilerim.

0 2 Cevap Yaz
Kırmızı şimşekler 12 Kasım 2018 11:31

Aslanlar gibi oynadılar o kadar küfüre rağmen ezici bir şeklide yenilmediler tebrik ederim çocuklar Fuat hocam sizide tebrik ederim böyle bir çocuklar yetiştirdiğiniz için.

3 1 Cevap Yaz
Namık

bu çocukları Fuat hoca yetiştirmedi, lisanslar çıksaydı bu çocukların hiç birisi oynama fırsatı bulamayacaktı.

0 1
Kadri 12 Kasım 2018 11:29

2.lig bizi bekler😊

0 4 Cevap Yaz
ess 12 Kasım 2018 10:35

bunun rövanşını hesaplayamıyorlar mı? taraftar kuzey üstü bir açtırsın bakalım magandalık nasıl oluyor. yüz verdik ayıya geldi...

2 4 Cevap Yaz
EsEs 11 Kasım 2018 21:59

2-0 olsaydı kendi takımlarına küfür etmeye başlayacaklardı.Hakikaten çok basit gol ve kolay goller yedik.

1 5 Cevap Yaz
saffet 11 Kasım 2018 16:21

deplasmanlarda averaj takımı olursan küfür de ederler dayak ta atarlar..

7 7 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat