alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

CHP'li adaylar akıllı projeyi böyle duyurdu

Videoyu Aç CHP'li adaylar akıllı projeyi böyle duyurdu
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Eskişehir milletvekili adayları Dr. Jale Nur Süllü ve Nuray Akçasoy Tepebaşı Belediyesi'nin Espedal hizmetini tanıtmak için vatandaşlarla bisiklet sürdü.

Tepebaşı Belediyesi, Akıllı Şehirler Projesi kapsamında Paylaşımlı Bisiklet Sistemi ‘ESPEDAL’ı hayata geçirdi. Açılış törenine CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Eskişehir Milletvekili adayları Dr. Jale Nur Süllü ve Nuray Akçasoy katıldı. Törenden sonra Espedal'ın tanıtımı için pedal çeviren CHPlilerin renkli görüntüleri kameralara takıldı.

CHP Eskişehir milletvekili adayı Dr. Jale Nur Süllü, bu güzel etkinliği Facebook sayfasından "Eskişehir ve Türkiye’nin temiz enerjide öncü belediyesi Tepebaşı Belediyesi “ESPEDAL” ile kentimize elektrikli bisikletleri kazandırdı. Emeği geçen herkesi ve Tepebaşı Belediye Başkanımız Sayın Dt. Ahmet Ataç’ı kutluyorum." mesajı ile paylaştı.

CHP Eskişehir milletvekili adayı Nuray Akçasoy ise "Tepebaşı Belediyemizin halkımıza kazandırdığı Elektrikli bisikletimiz “Espedal” halkımızın hizmetinde. Eskişehir’imize hayırlı olsun. @ozcanpurcu @DtAhmetAtac @tepebasibeltr @jalenursullu" mesajı ile bu güzel anları takipçilerine duyurdu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat