alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yöresel Ürünler Satış Merkezinde Çalışmalar Devam Ediyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yöresel Ürünler Satış Merkezinde Çalışmalar Devam Ediyor
A
a

Kütahya Şehirler Arası Otobüs Terminali Önüne Yapılan ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi’ İnşaatında Çalışmalar Hızla Sürüyor. 20 İş Yerinin Yer Alacağı Merkez İle Kütahya'nın Yol Ticaretinden Faydalanılması Ve Kütahya’Nın Yöresel Ürünlerinin Tanıtımının Yapılması Planlanıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Şehirler Arası Otobüs Terminali önüne yapılan ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi’ inşaatında çalışmalar hızla sürüyor. 20 iş yerinin yer alacağı merkez ile Kütahya’nın yol ticaretinden faydalanılması ve Kütahya’nın yöresel ürünlerinin tanıtımının yapılması planlanıyor.
Kütahya Şehirler Arası Otobüs Terminali önüne yapılan ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi’ inşaatında çalışmalar hızla sürüyor. Temeli Nisan ayının başında atılan ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi’ inşaatı hızla yükseliyor. Bir yılda bitirilecek olan merkezde, 20 iş yeri yer alacak. Özellikle yol ticaretinden daha fazla yararlanmak ve Kütahya’nın yöresel ürünlerinin tanıtımı yapılacak. 974 metrekare yeşil alana sahip, 100 araç kapasiteli otoparkı ile hizmet verecek ‘Yöresel Ürünler Satış Merkezi’ sadece Kütahya merkezde üretilen ürünler değil ilçelerimizde de üretilen yöresel ürünlerin satışı yapılacak.
İnşaat çalışmaları hızla devam eden merkez tamamlandığında, terminal ve çevresinin cazibe merkezi haline gelmesine önemli katkı sağlayacak.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat