alexa
Fast Express tepe banner kampanya
1000
icon
Mevlüt ATAK 6 Temmuz 2020 08:56

Bu takımın tek sorumlusu halil ünal beydir. ya antalyada göztepe ile bir sıfır öne geçmişiniz burda hata, dada öncede sahamızda göz tepe maçında sahada takımı neden çekiyonuz zaten yenilmişin bir 3 puan silme cezası öyle olmasa idi 2 inci çıkıyoduk valla hahil bey Eskişehirliler halkına nasıl kendini affedecektir çok düşünmesi lazım

0 1 Cevap Yaz
Davut 4 Temmuz 2020 14:22

EsEs aynı kulup yapısı ile süper lige çıksın 500 milyon borçla yaparak hemen düşer. Kulu hesap verilebilir,hesap sorulabilir yapıya kavuşturulmalı.Başkanlar keyfine göre harçama yapamamalı.Kulup başkanlarının kendi şirketleri büyümüş ..EsEs batmış..Kimse hesap sormuyor veya soramıyor.Çünkü minareyi alan kılıfını bulmuş.

0 2 Cevap Yaz
Mücdat 4 Temmuz 2020 11:00

Samsun spora bakmak lazım nasıl ayağa kalkıyorlar 2 eski başkanla yola çıkıp çok güzel dayanışma örneği ve arkasından başarı yavaş yavaş geliyor.Umarım benzer yapılanmayı bizimkilerde yapar.

0 1 Cevap Yaz
pompeo 3 Temmuz 2020 14:44

bunlar teskilat ... kulüp ellerine gecti ... yediler bitti ... enkazi da alt kademede olanlar kaldiricak ... kayyum gelmeden bu is bitirilecek ...

0 4 Cevap Yaz
ahmet çarıkçı 3 Temmuz 2020 14:34

sorumlu aramak artık yanlış olur.ne yapılabilir buna buna bakmak lazım.yeni takımmı kurcaz düşe kalka devammı edecez.buna karar vermek gerekir.eski tüm yöneticiler takımdan alacaklarını silseler güzel olurdu.200 milyon borcun yarısı futbolcuya yarısı şahıslara ve kurumlara olan borçlar.

0 2 Cevap Yaz
eses 3 Temmuz 2020 10:51

Halil ÜNAL bu işlerin tek sorumlusudur.

2 8 Cevap Yaz
furemen

Tek değil Mesut HOŞCAN ne olacak?En az Halil kadar zararı var.

0 11
eses 3 Temmuz 2020 10:51

Halil ÜNAL bu işlerin tek sorumlusudur.

2 7 Cevap Yaz
Yorumcu 3 Temmuz 2020 09:52

Bize temizlik yapacak adam lazım . Eski yöneticilerden hesap soracak, pislikleri tek tek ortaya çıkaracak, kulüpten nemalanan, ortaya para koymadan başkan gibi gezinen kulübü karıştıran başta amigolar olmak üzere bu enkazda payı olan herkesi temizleyecek kulübün marka değerini kullanıp milyonluk sponsor anlaşmaları yapabilecek, gerekirse kulübe milyonlar hibe edebilecek kapasitede başkan lazım ama yok.

0 9 Cevap Yaz
Gerçekler 3 Temmuz 2020 09:08

Halil Ünal ın yaptığı borçlardan ve Alper Potuk dan gelen paralar nerde neden hiç bahsetmiyorsunuz, hesapsız kitapsız yaptığı transferlerden neden hiç bahsetmiyorunuz, Mesut Hoşcan ı suçlarken Halil Ünal ı dolaylı olarak aklamaya çalışma, suçun büyüğü Halil Ünal da geriye kalanı Mesut Hoşcan da, Ha birde takımı 2. lige düşüren Tatar Mustafa yı ve takımı diri diri yakan amigoları da yaz bir gün. Herşeyin çok iyi gittiği bir dönemde Kaan Ay ı yıldıran kongreye zorlayan sonrasında Osman Taş ı getiren, DİRİ, MAVİŞ ve avanelirini neden bir şey demezsiniz sayın yazar.Esas bu takımı düşürenler DİRİ ve Avaneleridir. Bunları kulüpten atmadan bu iş olmayacak gibi. Kulüpten nemalananlar kulüp dışına çıkartılmalıdır.

1 34 Cevap Yaz
ess

öyle deme, Diri onların kırmızı çizgisidir. keşke kırmızı çizgileri ESKİŞEHİRSPOR olsaydı. şimdi Mevlüt'ü de satamayız, diğerlerini de...

0 12
furemen

Takımı bitirenlerden birisi Diri dir.

0 14
pompeo

bunlar teskilat ... bahsedeni barindirmazlar buralarda ...

0 13
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat