alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehirspor'a desteği sürecek!

Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehirspor'a desteği sürecek!
A
a

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören konu ile ilgili olarak, “Yılmaz Büyükerşen hocamız bize Kalabak suyu aracılığıyla bir reklam verdi ve destekte bulundu. İlk etap ödemeyi aldık, yakında ikinci etap ödemeyi de alacağız. Yılmaz hocamızın desteği sadece bu sponsorlukla sınırlı kalmayacak” dedi.

Eskişehirspor haberleri...

Kalabak Suyu sponsorluğu konusuna resmi açıklama Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören’den açıklama geldi.

İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, Mustafa Akgören konu ile ilgili, “Yılmaz Büyükerşen hocamız bize Kalabak suyu aracılığıyla bir reklam verdi ve destekte bulundu. İlk etap ödemeyi aldık, yakında ikinci etap ödemeyi de alacağız. Yılmaz hocamızın desteği sadece bu sponsorlukla sınırlı kalmayacak. Kendisine canı gönülden teşekkür ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Göreve geldikten sonra ne kadar maddi destek bulabildiniz sorusuna ise Akgören, “Göreve geleli 80 güne yaklaştı. Yaptığımız harcamaların yüzde 75’i bulduğumuz destekler sayesinde gerçekleşti. Kalan yüzde 25’lik kısmı da biz yönetim kurulu olarak bulduk.” cevabını verdi.

Mustafa Akgören geçtiğimiz günlerde göreve geldikten bugüne kadar 3,5 milyon TL’yi bulan bir harcama yaptıklarını açıklamıştı.
1000
icon
Ali savaş 18 Şubat 2020 18:31

Sen delik deşik olmuş yolları tamir et

4 1 Cevap Yaz
Serdar 14 Şubat 2020 16:57

Maddi desteğin ne kadarı Büyükerşendenmiş. Benimde desteğim olduda, benden fazlamı diye merek ettim.

3 2 Cevap Yaz
Es Es 26 14 Şubat 2020 15:47

İktidara gelsinler Eskişehirspor'dan önce Dirilere verilmiş olan PARİS gece turları yardımı var. Eh nede olsa verilmiş olan söz ağızdan çıkmış önce arkadaş nemalansın cebi biraz para görsün garibanın.

0 0 Cevap Yaz
Ahmet KAHRAMAN 14 Şubat 2020 14:05

Teşekkürler Hocam

1 2 Cevap Yaz
2633 14 Şubat 2020 13:32

Hocaya atıp tutanlar nerdesiniz???

8 11 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat