alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yılmaz Büyükerşen'den onlara ziyaret!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen'den onlara ziyaret!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda sahada ve belediye dış birimlerinde çalışan personeli ziyaret etti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda sahada ve belediye dış birimlerinde çalışan personeli ziyaret etti.
Başkan Büyükerşen, sokağa çıkma yasakları sebebiyle ana caddelerdeki çalışmalara hız veren Büyükşehir Belediyesi ekiplerini 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde ziyaret etti. Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı’ndaki ESKİ, Park ve Bahçeler Dairesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekiplerine kolaylıklar dileyen ve çalışanların İşçi Bayramını kutlayan Başkan Büyükerşen’e ziyaretleri sırasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen ve belediye bürokratları eşlik etti. Sahada çalışan personele ziyaretlerini sürdüren Büyükerşen, Kalabak Su Tesisi, Park ve Bahçeler Dairesi, Eskişehir Hayvanat Bahçesi çalışanlarını ziyaret etti.
Ekiplerle hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, “Eskişehir halkına hizmet etmek için gece gündüz çalışan emekçi çalışanlarımız ile kentimizde güzel işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
Adil güney 3 Mayıs 2021 01:06

Yılmaz hoca rektör iken üniversitede şirketler kurup personelin büyük çoğunluğunu bu şirketlerde taşeron işçi olarak çalıştırmıştır. Doksanlı yılların başında taşeron işçi çalıştırmayı icat edip uygulayan ve yaygınlaşmasına vesile olan hocamızdır. Çevrenizde üniversiteden emekliler varsa konuyu bir soruverin. Eeeeee şimdi ? Siyasetçi olduda ondan mı?

2 2 Cevap Yaz
Vatandaş 2 Mayıs 2021 19:37

Sadece antin kuntin işler halka faydalı işlerde görelim sokakların temizliği asfalt kaldırımlar gibi

2 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı