alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yılmaz Büyükerşen: Vazgeçmem!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen: Vazgeçmem!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kadın Koalisyonu’nun başlatmış olduğu ‘İstanbul Sözleşmesi Bizim’ kampanyasına destek verdi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kadın Koalisyonu’nun başlatmış olduğu ‘İstanbul Sözleşmesi Bizim’ kampanyasına destek verdi. Başkan Büyükerşen, “İnsanın, kadınların, kız çocuklarımızın onuru, şerefi ve hakları adına İstanbul Sözleşmesi benim için mor çizgidir. Yılmaz Büyükerşen olarak İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmiyorum” dedi.
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Kadın Koalisyonu’nun başlatmış olduğu ‘İstanbul Sözleşmesi Bizim’ kampanyasına paylaştığı video ile destek verdi. “İstanbul sözleşmesi bizimdir. Vazgeçmeyeceğiz” diyen Başkan Büyükerşen, “Eşitsizlik, ayrımcılık ve her türlü şiddete karşı yaşam hakkı. İnsanın, kadınların, kız çocuklarımızın onuru, şerefi ve hakları adına İstanbul Sözleşmesi benim için mor çizgidir. Yılmaz Büyükerşen olarak İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmiyorum. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi insan haklarına bölgesel ve uluslararası hukuka saygıyla İstanbul Sözleşmesi’ne bağlıdır. Avrupa konseyi İstanbul Sözleşmesi’nin yürürlükte kalması, yönetmeliklerimizde olması ve uygulanması için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olarak  tüm gücümüzle ısrarcı olmaya devam edeceğiz. İstanbul sözleşmesi bizimdir. Vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat