alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Yılmaz Büyükerşen: AK Partililer engelliyor

Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen: AK Partililer engelliyor
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyecek proje hakkında Gündoğdu Mahalle sakinlerine bilgi verdi.

Eskişehir'de Kentsel Dönüşüm İletişim Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda, Başkan Büyükerşen “Üç ayrı yerleşim alanından oluşan projenin birinci ve üçüncü bölgelerine ait çalışmaları bir yıl önce hazırlayarak Büyükşehir Meclisi’ne gönderdik. Fakat sizler için hazırladığımız Gündoğdu’nun çehresini değiştirerek, orayı yeni bir cazibe merkezi haline getirecek projemizin ilk bölgesi AK Parti’nin çoğunlukta olduğu Büyükşehir Meclisi komisyonunda 1 yılı aşkın bir süredir görüşülmeden bekletiliyor” şeklinde konuştu.

"İçinize sinecek"

Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Dairesi’ne bağlı çalışan mimar ve şehir plancıları Gündoğdu Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Proje hakkında bilgi veren Kentsel Dönüşüm Dairesi yetkilileri, projenin detaylarını anlatarak vatandaşların sorularına yanıtladı. Yılmaz Büyükerşen, “Sizlerin içine sineceği, yerinde dönüşüm şeklinde gerçekleştireceğimiz bir proje hazırladık” diye konuştu.

"Onaylanması gerekiyor"

Projeyi yaklaşık 1 yıl önce Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ne sunduklarını söyleyen Büyükerşen “İnanıyorum ki sizlerle birlikte Gündoğdu’yu baştan sona yenileyerek, yaşamaktan mutluluk duyacağınız bir mahalle haline getireceğiz. Ancak önceklikli olarak Büyükşehir Belediye Meclisi’nin İmar Komisyonu’nda 1 yıldır bekletilen bu projenin Belediye Meclisimize getirilerek onaylanması gerekiyor” dedi.
1000
icon
erhan 24 Ekim 2018 10:30

Yılmaz hocam valla billa bıktık artık yıllardır aynı safsata halk sizi başkan seçti ak partiye de çoğunluğu verdi siz yıllardır engellemiyorum diyorsunuz bi orta yol bulup uzlaşma yollarını deneyin yeter artık millet hizmet bekliyor saygilar

1 4 Cevap Yaz
NADİR 23 Ekim 2018 16:35

Maşallah Büyükşehir Belediyesi hiç olmadığı kadar çok gayretli çalışıyor. daha önce böyle çalışsa idi başka adaya oy vermezdim.

7 14 Cevap Yaz
Emre tan

Sen verme kardeş zaten

2 1
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat