alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Yılbaşı Öncesi Kaçak İçki Operasyonları Arttı

Videoyu Aç Yılbaşı Öncesi Kaçak İçki Operasyonları Arttı
A
a

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Görevlilerince Yaklaşan Yılbaşı Öncesi Alınan Tedbirler Kapsamında İki Ayrı Operasyon Düzenlendi. Operasyonlarda Çok Sayıda Kaçak İçki Ele Geçirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yaklaşan yılbaşı öncesi alınan tedbirler kapsamında iki ayrı operasyon düzenlendi. Operasyonlarda çok sayıda kaçak içki ele geçirildi.
Afyonkarahisar’da kaçak ve sahte alkol satışının artacağı değerlendirilerek İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde, bir adres ve bir araca yönelik olmak üzere yapılan iki ayrı operasyon kapsamında; 8 adet 70 CL’lik bandrolsüz rakı, 29 şişe üzerinde bomonti ibaresi bulunan sahte bira, 1 adet şişe kapağı takma aparatı, 1 adet ölçekli bira yapımında kullanılan kova, 1 adet sahte bira yapımında kullanılan set halinde bira kiti, 991 adet bira şişesi kapağı ele geçirildi.
Konuyla ilgili yakalanan iki şüpheli şahıs hakkında kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele Şube Müdürlüğünce adli işlem başlatıldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat