alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Yetim Ve Öksüz Çocuklar Üşümesin Diye Mont Ve Bot Yardımı Yapıldı

Videoyu Aç Yetim Ve Öksüz Çocuklar Üşümesin Diye Mont Ve Bot Yardımı Yapıldı
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, Kış Aylarının Gelmesiyle Birlikte Yetim, Öksüz Ve İhtiyaç Sahibi Çocukların Mont Ve Bot İhtiyaçlarını Karşıladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocukların mont ve bot ihtiyaçlarını karşıladı.
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi tarafından tespit edilen ihtiyaç sabi çocuklar için mont ve bot yardımında bulunuldu. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in katılımlarıyla mont ve botlar, yardım birimi aracılığı ile çocuklara dağıtılmaya başlandı. Afyonkarahisar Belediyesi’nin sosyal belediyeciliğin gereğini yapmaya devam ettiğini kaydeden Başkan Zeybek, “Amacımız yine her zamanki gibi çocuklarımızı mutlu etmek, soğuk kış günlerinde onları ısıtabilmek. Soğukların başladığı bu kış gününde yetim ve öksüzlerimizi düşünerek çocuklarımıza kışlık mont ve botla yardımcı olalım istedik. Karda kışta soğukta hiçbir evladımızın üşmesine gönlümüz razı olmaz" dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat