alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yeni normalleşme takvimi yakında geliyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yeni normalleşme takvimi yakında geliyor!
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada "Salgını tedbirlerle yeneceğiz. Tedbirlere uyarsak normal hayat yakınlaşır. Bir süre daha fedakarlık gerekli" dedi. Erdoğan yüz yüze eğitim için ise kabine toplantısını işaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, “17 Mayıs itibari ile başlayacak yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız. İlk kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden bir tanesi de zaten bu olacak. Bu takvimde okulların açılışı ile ilgili süreçte yer alacak” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da 81 ilden 560 gençle En Uzun İftar Sofrası programına katıldı.

"Yeni normalleşme takvimimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız”

17 Mayıs itibari ile başlayacak yeni normalleşme takvimini önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan,

“İlk kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden bir tanesi de zaten bu olacak. Bu takvimde okulların açılışı ile ilgili süreçte yer alacak. Salgının şüphesiz ki inişli çıkışlı seyri bu tür konularda çok önceden kesin tarihler vermemize mâni oluyor. Bakınız şu anda ciddi manada vefat sayısında düşüş var.

Tabii bu aldığımız tedbirlerin netice vermeye başladığını gösteriyor. Fakat gerektiğinde şartları zorlamam pahasına sizleri okulunuzla buluşturmak için her türlü gayreti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Zira her halde bir gencin en büyük aşkı öğretmenidir, okulundaki arkadaşlarıdır, okuludur. Bizler ne yapıyoruz? Okullarımızla geleceğe yönelik güç kuvvet buluyoruz. Onun için derdimiz bir an önce sağlıklı bir şekilde okullarınıza kavuşmak, tekrar derslerinize dönmek ve hocalarınızla bir arada olmaktır” dedi.

Ariman web reklam 2
1000
icon
Marmara kazım 9 Mayıs 2021 00:27

Benim gördüğüm kadarıyla herkes normal.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat