alexa

Yeni Burak Yılmaz’ı Eskişehirspor’da buldular!

Videoyu Aç Yeni Burak Yılmaz’ı Eskişehirspor’da buldular!
A
a

Eskişehirspor'da bu sezon yıldızı iyice parlayan Fıratcan Üzüm'ün peşindeki takımlardan biri de Trabzonspor. Karadeniz basını Fıratcan Üzüm'ü "2. Burak Yılmaz" diye tanıttı.

Eskişehirspor transfer haberleri

Eskişehirspor'un genç futbolcusu Fıratcan Üzüm için Trabzonspor devrede. Trabzon’un etkili yerel gazetelerinden “Karadeniz”, Trabzonspor’a transfer olması beklenen Fıratcan Üzüm’ü radarına aldı. Mehmet Karagöz imzalı haberde Fıratcan’ın artı ve eksilerinin analizi yapıldı.

Karadeniz Gazetesi’nde dün çıkan habere göre, “Transfer politikasını genç ve başarıya aç oyuncular üzerine kuran Trabzonspor, geride kalan sezonu Eskişehirspor’da geçiren Fıratcan Üzüm ile prensip anlaşması yaptı. 20 yaşında olan Fıratcan, sağ ve sol kanatta görev yapıyor. Genç oyuncu zaman zaman forvet bölgesinde de oynuyor. Aldığımız bilgilere göre, Bordo-Mavili kurmaylar Fıratcan ile ocak ayında ön protokol yaptı.”

“2’nci Burak olur”

Gazetenin haber şu şekilde devam ediyor, “Fıratcan Üzüm’ü Eskişehirspor’daki hocalarına sorduk. Genç oyuncunun gelecek vaat eden bir isim olduğunu vurgulayan hocaları şu yorumu yaptılar: “Hızlı, kolay adam eksilten ve doğrudan kaleyi düşünen bir oyuncu. Biz onu oyun yapısı olarak Burak Yılmaz’ın ilk yıllarına benzetiyoruz. Fıratcan da tıpkı Burak gibi, kaleyi gördüğünde hemen şut atmayı seviyor. Ancak bunlarda isabet oranı fazla değil. Trabzonspor’da şans bulursa ve bu eksik olan yanını fazla çalışarak kapatırsa 2’nci Burak Yılmaz olur.”

Fıratcan Üzüm transferini doğruladı
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Davut 18 Haziran 2019 14:24

EsEs Örtülü ödenekten para almadı.Katarlı bankada ayarlanmadı.Taraftarı ile ayakta.Farkı bu.

0 0 Cevap Yaz
EsEs26 18 Haziran 2019 14:21

EsEs Anadolunun gerçek büyük takımı...EsEs şampiyonluk kovalarken bazıları amatör kümedeydi..İş bilmez başkanların yüzünden şu zor durumda ama yakında yine esmeye başlar.

0 0 Cevap Yaz
Kadir 17 Haziran 2019 13:43

Demekki yönetimden habersiz saman altından su yürütmüş.Hemen gitsin.Gittiği takım da bir Anadolu takımı.

0 3 Cevap Yaz
Harun 17 Haziran 2019 13:40

GİDECEKSEN BÜYÜK BİR TAKIMA GİTSEYDİN.ANADOLU TAKIMINDA NE İŞİN VAR.

0 3 Cevap Yaz
Eskişehir

Anadolu'nun en büyük takımına gitti fenere gidipte futbol hayatinimi sondureydi

2 1
EsEs 17 Haziran 2019 08:37

Trabzon ocak ayında protokol yaparken Eses yöneticileri yine uyumuş.Ayrıca Fırat Üzüm de ayıp etmiş.

0 2 Cevap Yaz
Kadir 16 Haziran 2019 17:06

güldürmeyin ..

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

AYD Yapı