alexa
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Yalçın seçim çalışmalarına başladı

Videoyu Aç Yalçın seçim çalışmalarına başladı
A
a

AK Parti Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, ilçe ziyaretleriyle seçim çalışmalarına başladı.

AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, seçim çalışmaları kapsamında Seyitgazi ve Alpu ilçelerini ziyaret eden Özlem Yalçın, ilçe kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle sahada çalışmalara başladı.

Geçtiğimiz hafta boyunca ilçelerde ziyaretlerde bulunan Başkan Yalçın, yaptığı konuşmada, "Seçim çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tüm ilçelerimizde mahalle mahalle ve köy köy gezerek çalınmadık kapı bırakılmayacak düsturu ile ziyaretlerimiz devam edecek. Gönüllere dokunarak yerel seçimler hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Yaşlılarımızın hayır duasını alıyoruz. İlçelerimizdeki AK belediyeciliğin, ne kadar olumlu ve başarılı olduğunu vatandaşların memnuniyetinden görüyoruz. Dileriz ki, halkımızdan aldığımız destekler ile yerel seçimlerde Eskişehir beklediği AK belediyeciliğe kavuşacaktır. Çalışmalarımızı bu yönde yerel seçimlere kadar ara vermeden sürdüreceğiz." ifadesini kullandı.

AK kadınların çalışma standartları içinde bulunan "çat kapı ziyaretlerin" sadece seçim sürecinde değil her zaman sürdürüldüğünü belirten Yalçın, ziyaretlerden duyulan memnuniyetlerin kendilerine güç verdiğini aktardı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat