alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Yaban Hayatın Bir Birinden İlginç Görüntüleri Fotokapanlara Yansıdı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yaban Hayatın Bir Birinden İlginç Görüntüleri Fotokapanlara Yansıdı
A
a

Tarım Ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Tarafından Afyonkarahisar İle Birlikte Türkiye Genelindeki Milli Parklarda Kurulu Fotokapanlara Yansıyan Hayvanların Bir Birinden İlginç Görüntüleri Paylaşıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar ile birlikte Türkiye genelindeki milli parklarda kurulu fotokapanlara yansıyan hayvanların bir birinden ilginç görüntüleri paylaşıldı.
Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar ekipleri, sorumluluk sahası içerisinde ki ormanlık alanlara fotokapan kurarak, ormanlarda ki yaban hayatı çeşitliliği üzerinde çalışma yaparak yaban hayvanlarının çeşitliliği ve sayılarını belirlemeye çalışıyor. Bu kapsamda kurulan kapanlardan elde edilen görüntüler sayesinde ormanlarda hangi hayvanların yaşadığı belirlenerek envanter oluşturuluyor. Bu çerçevede envanter çalışmaları kapsamında kurulan foto kapanlara zaman zaman ilginç yabani hayvan görüntüleri de yansıyor.
Belirli aralıklarla Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotokapan görüntülerinde ormanlık alanlarda beslenen geyikler görülüyor. Yaban hayatının çeşitliliğini gözler önüne seren fotokapan görüntüleri vatandaşlar tarafından da ilgiyle karşılanıyor.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon
EseseskikikieskieskiEs 8 Eylül 2021 18:05

Hayırlı Olsun ES-ES'imize ALLAH utandırmasın İnşallah.🖤❤🇹🇷⚽️🏆

0 3 Cevap Yaz
Serkan 8 Eylül 2021 17:26

Hatırlayamadık...ama hayırlı olsun.

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir