alexa

Volkan Doğan: Eskişehirspor dokunulmazdır

Videoyu Aç Volkan Doğan: Eskişehirspor dokunulmazdır
A
a

Eskişehir AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan'dan Eskişehirspor ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı. İşte Doğan'ın açıklaması...

Eskişehir kamuoyunun yakından takip ettiği gibi Eskişehirspor’un yaşadığı büyük maddi sıkıntıları gidermek için son birkaç yıldır hem şehrin dinamikleri hem de siyasi aktörleri sürekli çözüm arayışına giriyoruz.
Başta Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı olmak üzere, bütün şehir olarak son yıllarda ülkeye örnek olacak bir “beraberlik hareketiyle” kaynak sorununu azaltacak büyük çözümler ürettik.
Bu kapsamda, Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyeleri de zaten kendilerine gelir getirmediği bilinen ‘autdoor’ reklam araçlarını, bir şekilde, Eskişehirspor’a devrederek çok sevdiğimiz kulübümüze kaynak oluşturulmasını sağlamıştır.
Öğrendiğimize göre, Sayıştay Denetçileri, Odunpazarı Belediyesi’ne yönelik araştırmalarını raporlaştırmış, buldukları birçok sorun içine Eskişehirspor’a devredilen billboardların devrediliş şeklini de eklemişlerdir.
Odunpazarı Belediyesi’nin son 5 yıl içinde gerçekleştirdiği ender doğru işlerinden biri olan bu devir işleminin incelenmesi sırasında, Eskişehir’de oluşan hassasiyet ve birliktelik duygusunun ihmal edildiği kanaatindeyim…
Sayıştay Denetçileri tabii ki hukuk çerçevesinde, kamu kurumlarının yasalara uygun hareket etmesini denetleyecek ve görülen yanlışları rapor edecektir. Ancak unutulmaması gerekir ki, Odunpazarı Belediyesi bu autdoor reklam araçlarından hiçbir gelir elde etmediği gibi üstüne tahsis ettiği personel nedeniyle zarar etmekteydi. Ayrıca, biraz önce bahsettiğim gibi oluşan “Kamuoyu hassasiyeti” kapsamında, en büyük fayda sağlayıcı Eskişehirspor’umuz olmuş ve bu durum, şehrimizde “birlik havası” oluşturulmuştur.
Biz, Eskişehirspor’u seven Odunpazarı sakinleri olarak, Odunpazarı Belediyesi’nin birkaç doğru icraatlarından biri olan “Billboardların Eskişehirspor’a devri” konusunun, bahsettiğim hassasiyetler göz önüne alarak incelenmesini ve karar vericilerin bu dolaylı kamu yararını gözeterek hareket etmesini talep ediyoruz…
Kamuoyuna saygı ile duyurulur…
 
 
Volkan DOĞAN
AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı
1000
icon
EsEs 7 Kasım 2018 10:41

Eskişehirspor dokunulmazdır, ayrıca siyaset üstüdür. Kendisi Odunpazarı Belediyesi'nin işlerini yanlış olarak görüyorsa çıksın insanların yüzüne anlatsın, tabi anlatabiliyorsa. Eskişehirspor üzerinden Odunpazarı Belediyesi'ne sataşmak yapılan en yanlış iştir. Kusura bakmasın ama yüz bin tane oyum olsa, 1 kere dahi oy vermem Eskişehirspor üzerinden kendine siyasi çıkar sağlamaya çalışanlara.

0 10 Cevap Yaz
hakan 7 Kasım 2018 09:31

BÜYÜKERŞEN İN DEDİKLERİNİN DOĞRU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI BİR BİLBOARD YARDIMINI BİLE SORUŞTURUYORLAR.HELE BU CHP Lİ BİR BELEDİYEYSE İYİCE ARAŞTIRIYORLAR.

0 13 Cevap Yaz
ES26 7 Kasım 2018 09:09

Her sene aynı sıkıntılar,takımın sırtından geçinenler inin takımın ve Eskişehirin sırtından.taşıma şirketleşin ak kara çıksın meydana.

0 10 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat